اطلاعات تماس

تهران خیابان خالد اسلامبولی (وزرا)
نبش کوچه سی و هفتم پلاک 163
طبقه سوم واحد6

ما همه روزه در دسترس هستیم

فروش عمده واش پرایمر

فروش عمده واش پرایمر واش پرایمر اپوکسی نوعی آستر است برای رنگ آمیزی سطوح که چسبندگی رنگ بر روی آنها ضعیف است.

فروش عمده واش پرایمر

واش پرایمر به عنوان اولین لایه بر روی سطوح فلزی استفاده می‌شود. این پرایمر از خواص ضد خوردگی بالایی برخوردار است و از سطوح گالوانیزه، مس و  آلومینیوم در برابر خوردگی به خوبی محافظت کرده و مقاومت این سطوح را افزایش می‌دهد. این آستر باعث افزایش چسبندگی پوشش های مرسوم بر روی سطوحی که چسبندگی بر روی آنها ضعیف است می‌شود.

واش پرایمر نوعی پرایمر سنتزی و دو جزئی است که شامل زینک کرومات یا فسفریک اسید است. این محصول به سرعت خشک می‌شود و لایه ای سخت و چسبنده بر روی سطح مورد استفاده به وجود می آورد و به عنوان لایه اول  و آستری در رنگ آمیزی  قابل اجرا است. چسبندگی بالایی بر روی سطوح غیر آهنی مانند آلومینیوم، مس و سطوح گالوانیزه دارد. استفاده و کاردبرد این پرایمر ساده و آسان بوده و ظاهری یکنواخت و مات بر روی سطح ایجاد می‌کند و باعث افزایش بهره‌وری پوشش رنگی و افزایش مقاومت در برابر تغییرات جوی می‌شود. این پوشش ه با سطح فلز واکنش انجام داده و در نتیجه سطح تماس افزایش یافته و رنگ روی سطح بخوبی می چسبد. واش پرایمر می باید در ضخامت کم و بین 15-10 میکرون اعمال شود. به کار بردن این محصول باعث افزایش بازدهی و بالا رفتن کیفیت رنگ آمیزی می‌شود.

ویژگی ها و خواص واش پرایمر

1- ایجاد ظاهری مات و یکنواخت

2- چسبندگی بالا

3- سرعت خشک شدن بالا

4- خواص فیزیکی و مکانیکی مناسب

5- اجرای سریع و راحت

6- داشتن چگالی پایین و وزن پایین بعد از اجرا

موارد مصرف واش پرایمر

بعاضی از موارد مصرف واش پرایمر عبارتند از:

1- صنایع فلزی

2- صنایع برق و آلومینیوم

3- دکل های مخابراتی برق و تیرهای گالوانیزه

4- ورق های فلزی گالوانیزه

واش پرایمر با غلتک، قلم مو و اسپری بدون هوا و اسپری هوا به راحتی قابل اجرا است. قبل از اجرا باید سطح را کاملا تمیز کرد. واش پرایمر در دو ظرف مجزا بسته بندی می‌شود. هنگام استفاده دو جز را با توجه به نسبتی که در برگه اطلاعات فنی محصول وجود دارد باید ترکیب کرد و کاملا هم زده تا به خوبی با هم ترکیب شوند.

بازرگانی رادین بعنوان نمایندگی فروش انواع محصولات رنگ های صنعتی در خدمت مشتریان گرامی می باشد. تنها با یک تما

س می توانید تا ضمن دریافت مشاوره محصول را در اسرع وقت و با قیمت و کیفیت عالی دریافت نمایید.

کارشناس فروش 

شماره تماس 09129685442

به اشتراک بگذارید:

administrator

شرکت بازرگانی رادین فعال در زمینه انواع رنگ های صنعتی و ساختمانی و مشتقات رنگ و مواد اولیه و تولید کننده رنگ اتومبیلی ،ساختمانی و انواع تینر. برای ثبت سفارش و یا درخواست مشاوره با کارشناس فروش مهندس مرزبان تماس حاصل فرمائید: 09129685442

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *